bydlet.infoblog.cz

Jaké nemovitosti nejvíc táhnou?

Publikováno 24.08.2016 v 21:59 v kategorii DOMY, přečteno: 62x

Moderní a kvalitní bydlení je v dnešní době pro člověka velice důležité. Zvláště pokud se chystáte založit rodinu a usadit se. Mnoho lidí touží po svém domku či bytě, kde by se jim příjemně žilo. Jenže není nemovitost, jako nemovitost. Prozradíme vám, jaké nemovitosti jsou momentálně v kurzu.

Klidné prostředí, ale nedaleko centra
CentrumKupovat dům či byt není to samé, jako si dojít do obchodu pro mléko nebo rohlíky. Prodej a nákup nemovitosti je velice náročný úkol.

Obecně platí, že nejoblíbenější místa pro rodinný život, jsou na okraji velkých měst. A není se čemu divit. Okrajové části Prahy jsou velice žádané. Je tam klid a bezpeční.

Také kvalita vzduchu je mnohem lepší než v centru. Ale zase na druhou stranu, nejsou tato místa daleko od centra. Takže se lidé snadno dostávají do zaměstnání nebo do škol. I vybavenost okolí je velice vysoká. Doslova na dosah ruky jsou obchodní centra nebo lékař.

Na materiálu záleží

Všichni víme, jak nepříjemné je bydlení v panelovém domě. Doslova vás ruší kdejaké spláchnutí, nebo když si soused pozve přátele. Také s domácími mazlíčky jsou v panelovém domě problémy.

Je to díky nekvalitnímu materiálu, ze kterého jsou postavené. Proto je velice prozíravé se předem informovat, z čeho je dům či byt postaven.

Realitní makléři vám jistě nabídnou mnoho bytů a velice rádi odpoví na jakýkoliv dotaz. Zkontrolujte si také, jak kvalitní zvukotěsnou ochranu poskytují okna.

To je důležité zvláště pokud se vaše budoucí bydlení nachází u frekventované silnice. Hluk totiž velice negativně působí na naši psychiku.

Světlo je základ pohody

Obecně se lidé cítí lépe ve světlém a prosluněném bytě. Při výběru nového bydlení byste měli na tuto skutečnost myslet.

Developerské projekty se snaží stavět domy tak, aby každý byt byl dostatečně slunný a poskytoval hodně denního světla. Světlo totiž je velice důležité pro naše duševní zdraví. Proto si vybírejte byty s velkými okny.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?