bydlet.infoblog.cz

Jak pečovat o dům?

Publikováno 25.04.2015 v 17:42 v kategorii DOMY, přečteno: 53x

Hodláte si koupit dům, nebo už stavíte? Postavit dům je jen začátek, protože tím starosti rozhodně nekončí. Spíš naopak. Abyste měli pohodlný život a nečekaly na vás skryté „radosti“, je třeba se o dům pečlivě starat. Průběžná údržba by měla být automatická, stejně tak drobné opravy. Pokud se o dům budete starat preventivně, zajistíte delší životnost materiálů a ušetřené peníze využijte jinak.

Prevencí předejděte pozdějším problémům
Rodinný důmStejně jako u lidí je i u nemovitostí důležitá preventivní kontrola. 

Vlivy počasí, míra opotřebení materiálů, nejen to působí na dům a způsobuje menší i větší potíže.Můžete však zabránit rychlému rozpadu. 

Pokud kupujete nový dům, dejte si pozor na všechny maličkosti. I ty by mohly v budoucnu působit potíže. Domy na prodej jsou v různém stavu, proto je velmi důležitá pečlivá prohlídka a posouzení celé nemovitosti. Ušetříte si nejen peněženku, ale i starosti do budoucna.

Jak si vybrat vhodný dům?

Prodej a nákup nemovitosti bývají trochu o nervy. Prodejci se snaží nemovitost rychle a výhodně prodat a nemusí vždy hrát férově. Neplaťte ale za nemovitost víc, než je nutné.

Prodejní cena se totiž od té reálné může lišit. Posuďte stav nemovitosti i případné opravy a rekonstrukce. Kromě toho pro vás bude důležitá lokalita pozemku. Myslete prakticky. Jste ochotni se stěhovat dál od vaší práce a centra města? Nebo by vám vyhovovalo bydlení v centru?

Máte na výběr, buďte nároční
Dům na prodejProdej realit se stále mění. Nemovitosti prodávají nejen soukromé osoby. 

Na trhu je spousta projektů developerských firem, které se snaží vyhovět všem požadavků.

Reality Praha nabízejí řešení pro ty, kteří mají vysoké nároky na bydlení a nespokojí se s málem.Tyto projekty jsou budovány v blízkosti centra města a zároveň v klidné přírodě. Nabízí klidné bydlení nejen pro rodiny s dětmi. Vaše budoucnost může být jako ze snu, jen je nutné se na ni důkladně připravit.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?